Doktorandid

Veterinaarmeditsiini ja loomaksvatuse instituudi doktorandid seisuga 03.01.2018

Doktoriõppe õppekava "Põllumajandus (80132)" (PD)
Jrk. nr. Üliõpilase nimi  Õ.-a. Õppetool Juhendaja(d) 
1 Nousiainen Jyri Ilkka Kristian 1 VI Riho Gross, Anti Vasemägi
2 Olt Andres 1 ST Olav Kärt, Meelis Ots
3 Runin Maksim 1 ST Katri Ling, Hanno Jaakson, Meelis Ots
4 Jaanuska Heiki 2 VI Riho Gross
5 Karis Priit 3 ST Hanno Jaakson, Meelis Ots, Katri Ling
6 Burimski* Oksana 3 VI Riho Gross
7 Märs* Kristiina 3 ST Meelis Ots, Ursel Soomets, Epp Songisepp
8 Ilves-Luht Aire 4 ST Katri Ling
9 Kaldre* Katrin 4 VI Riho Gross, Tiit Paaver
10 Soonberg* Maria 4 ST David Richard Arney
Doktoriõppe õppekava "Veterinaarmeditsiin ja toiduteadus (80134)", (VD)
Jrk. nr. Üliõpilase nimi  Õ.-a. Õppetool Juhendaja(d) 
1 Koskar Julia 1 TR Mati Roasto, Kadrin Meremäe
2 Lutter Liis 1 TQ Helena Andreson, Inga Sarand, Ivi Jõudu
3 Herm* Reet 1 VB Lea Tummeleht, Arvo Viltrop
4 Dedjulja Aleksandr 2 VB/KM Arvo Viltrop, Piret Kalmus
5 Dorbek-Kolin Elisabeth 2 KM Toomas Orro
6 Neare Kädi 2 VB Arvo Viltrop, Brian Lassen
7 Timonen Anri Aino Elisa 2 KM Kerli Mõtus, Piret Kalmus
8 Valdmann Merle 2 TN Andres Valdmann
9 Aasmäe Birgit 3 KM Toomas Orro, Piret Kalmus
10 Kiiver-Pärk* Hannelore 3 TN Andres Valdmann
11 Lehtla* Andžela 3 VB Arvo Viltrop
12 Leivits* Madis 3 TR/VB Tõnu Püssa, Brian Lassen
13 Mark Elina 3 TN Ülle Jaakma, Kalle Kilk
14 Nurmoja Imbi 3 VB Arvo Viltrop, Klaus Robert Depner, Sandra Blome
15 Nõmm Monika 3 TN Sulev Kõks, Ülle Jaakma
16 Reimus Kaari 3 VB/KM Arvo Viltrop, Kerli Mõtus
17 Sats* Andres 3 TQ Väino Poikalainen, Koit Herodes, Lembit Lepasalu
18 Tagel Maarja 3 VB Pikka Sirkku Jokelainen
19 Veskioja* Andre 3 ST/TQ Ivi Jõudu, Merike Henno, Epp Songisepp
20 Must Kärt 4 VB Pikka Sirkku Jokelainen
21 Mõtsküla Paul Fridtjof 4 KM Toomas Orro, Ranno Viitmaa
22 Janson* Marilin 4 VB Arvo Viltrop, Brian Lassen
23 Kramarenko* Toomas 4 TR Mati Roasto, Ari Jukka Antero Hörman, Kadrin Meremäe
24 Kärssin* Age 4 VB Brian Lassen, Pikka Sirkku Jokelainen
25 Lepik* Triin 4 VB Brian Lassen
26 Matt* Darja 4 TR(VL)/ AI (PK) Kadrin Meremäe, Maria Ewa Rembialkowska, Anne Luik
27 Mootse* Hannes 4 TQ Väino Poikalainen
28 Mäesaar* Mihkel 4 TR Mati Roasto, Marja-Liisa Hänninen
29 Niine* Tarmo 4 KM/VB Toomas Orro, Brian Lassen
30 Peetsalu* Kristel 4 KM/VB Toomas Orro, Lea Tummeleht
31 Semjonov* Aleksandr 4 KM Vladimir Andrianov
32 Tuppits* Ulrika 4 KM Ants Kavak, Kalle Kask