3+2 bakalaureuseõpe 2005-...

3+2 bakalaureuseõppe vilistlased 2005-...
( agroökoloogia, kalakasvatuse, liha- ja piimatehnoloogia ja loomakasvatuse eriala)
Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut

2005
Agroökoloogia
1 Arumäe Alo
2 Kopli Klaidi
3 Stepanov Riina
Kalakasvatus
1 Kask Jaak
2 Nukki Anne-Ly
3 Tamm Priit
4 Veikar Heiki
Liha- ja piimatehnoloogia
1 Barkala Mari-Liis
2 Belokon Oljana
3 Belova Svetlana
4 Burõm Lilija
5 Jomp Liisi
6 Kaplenko Jelizaveta
7 Karjus Kadi
8 Kruus Peep
9 Kurdina Jelena
10 Mootse Hannes
11 Mälk Jüri
12 Piunov Vitali
13 Pärtmaa Merle
14 Rahusoo Leelo
15 Rajasalu Kaili
16 Smirnova Natalja
17 Ušanova Marija
18 Veri Kristiina
Loomakasvatus
1 Eller Helen-Liilia
2 Hansen Helen
3 Kaeramaa Moonika
4 Külvet Airi
5 Maibah Diana
6 Rohelpuu Asko
7 Surkova Irina
8 Tikerpe Ragnar
9 Vellend Tooni
10 Villo Jevgenia
11 Värav Hele
2006
Agroökoloogia
1 Aru Kristiina
2 Burimski Oksana
3 Koppel Kaili
4 Kuvšinova Veera
5 Lehtveer Taivi
6 Niine Kristiina
7 Nisredinova Maria
8 Sildoja Kadri
Kalakasvatus
1 Bernotas Priit
2 Hiiemäe Härmo
3 Kahar Siim
4 Klimušev Nikita
5 Pukk Lilian
6 Rallmann Ave
7 Vaino Ott
8 Vanker Vahur
Liha- ja piimatehnoloogia
1 Aljošina Olga
2 Eomois Triin
3 Karatševa Marina
4 Kirisaare Kristi
5 Kure Kaarel
6 Mihhaljova Anna
7 Pavlenko Olesja
8 Raudsepp Raidy
9 Sirk Raido
10 Škut Jelena
11 Zell Maria
12 Talts Geiu
13 Tiitmaa Kaity-Marin
14 Vallner Aili
15 Vooremäe Rita
Loomakasvatus
1 Kalamees Helen
2 Kalda Leone
3 Kamenski Sergei
4 Kiiver Hannelore
5 Kuzmina Irina
6 Kütt Pille
7 Lepik Triin
8 Liiv Meriliis
9 Märdin Raili
10 Põldma Andrus
11 Roosimägi Reet
12 Skvortsova Zarina
13 Tani Margo
14 Veinberg Sirli
15 Värav Triin
2007
Agroökoloogia
1 Glass Maarja
2 Koitsaar Anu
3 Kokk Krista
4 Mäesaar Helen
5 Randoja Delia
6 Samoilova Jekaterina
7 Sannamees Anneli
8 Suitsmart Siim
9 Tammeorg Priit
10 Õkva Gerli
Kalakasvatus
1 Alep Helikar
2 Ljubimov Margus
3 Mandel Martin
4 Rand Eva-Maria
5 Saar Mart
6 Sepping Liisi
7 Silm Geido
8 Vasilkovski Villu
Liha- ja piimatehnoloogia
1 Bobrovski Lauri
2 Drovnjašina Anna
3 Dõhne Jevgeni
4 Kerner Kristi
5 Komõševa Tatjana
6 Murru Triin
7 Ojaperv Janeli
8 Palkovs Darja
9 Pall Raili
10 Pärtli Piret
11 Ridaliste Indrek
12 Sevastjanov Andre
13 Sinitsõn Roman
14 Soomre Anneli
15 Sukk Elise
16 Šapovalova Julija
17 Tamm Terje
18 Varvarski Dmitri
19 Veskioja Andre
20 Villem Sille
Loomakasvatus
1 Ariko Tiia
2 Averin Maarja
3 Bucht Mari
4 Grünberg Riina
5 Petrova Anna
6 Rand Kaidi
7 Rooni Krista
2008
Agroökoloogia
1 Kiisholts Tõno
2 Koltakova Anna
Kalakasvatus
1 Alliku Karel
2 Jaska Joel
3 Koitmaa Eduard
4 Kruusamägi Ats
5 Kuld-Palk Pilvi
6 Maran Egert
7 Nisuma Margus
8 Pai Kristian
9 Pärenson Reigo
10 Rjabov Kristel
Liha- ja piimatehnoloogia
1 Dautova Julia
2 Denissova Anna
3 Kägo Mario
4 Lehiste Heler
5 Liivak Ele
6 Luik Kaili
7 Naan Triin
8 Ojavere Silver
9 Ots Sille
10 Pajumägi Sirje
11 Plakso Siret
12 Põder Ahti
13 Tamm Kaie
14 Tereštšenko Jana
15 Trofer Olga
16 Viilipus Mart
Loomakasvatus
1 Jušin Mikko
2 Mäeots Eneli
3 Reisenbuk Anne
4 Zaitsev Aleksei
5 Vaga Merko
2009
Kalakasvatus
1 Kahk Andres
2 Laan Madis
3 Lepp Kristina
4 Rennit Priit
5 Vare Priit
Liha- ja piimatehnoloogia
1 Fartukova Darja
2 Filippova Xenia
3 Gailish Marika
4 Golovnja Maria
5 Grünberg Kristo
6 Hommuk Enika
7 Jelfimova Jelena
8 Karpik Elena
9 Kurganova Jekaterina
10 Lapshin Mihhail
11 Lolajev Grigori
12 Nesterova Diana
13 Oskina Jana
14 Saar Raili
15 Shitkova  Aljona
16 Zhurbenko Stanislav
17 Tagel Sirlika
18 Tälli Viktor
Loomakasvatus
1 Fadeeva Maria
2 Ilsen Riina
3 Landing Liis
4 Nõgel Vesto
5 Ojaots Riho
6 Pärn Ilmar
7 Rebase Cheryl
8 Rodim Tiina
9 Teplova Tamara
2010
Agroökoloogia
1 Merisalu, Timo
Kalakasvatus
1 Anton Andres
2 Bork Kaarel
3 Jürgens Meit
4 Kutti Jaan
5 Kuuse Margus
6 Mihklepp Tauri
7 Planken Paavo
8 Sarapuu Simo
9 Tutt Marko
Liha- ja piimatehnoloogia
1 Kaska Kersti
2 Kopli Reelika
3 Koser Elgo
4 Kuldma Kadi
5 Lapp Signe
6 Lori Kristel
7 Sarap Olger
8 Sats Andres
9 Suits Tõnis
10 Tuvikene Tea
11 Vares Keiti
Loomakasvatus
1 Kallin Hedi
2 Mirme Epp
3 Mäesalu Marlen
4 Saavan Kätlin
5 Schmidt Kaisa
6 Soonberg Maria
7 Truus Birgit
2011
Loomakasvatus
1 Altosaar Elisa
2 Kaseorg Kärt
3 Kokla Ave
4 Vanderflit Anna-Jaana
5 Kodanik Arvi
6 Lond Aiki
7 Popova Maria
8 Soomets Epp
9 Žirkova Irina
10 Toomsalu Helen
Kalakasvatus
1 Alevi Siim
2 Lints Liivia
3 Maasikpalu Kadri
4 Mahlapuu Mait
5 Mezenin Anton 
6 Raudsepp Rainer
7 Tallerman Ivar
8 Tobreluts Tähti
9 Tooming Sven
10 Umsar Katriin
Liha- ja piimatehnoloogia
1 Breivel Andrus
2 Kallion Gatriin
3 Kivine Keili
4 Melk Taavi
5 Morina Olga
6 Muutra Kaisa
7 Niilo Gerda
8 Pantelejeva Aleksandra
9 Pihtje Mikko
10 Pikkmets-Kaas Mirjam
11 Rajevskaja Jekaterina
12 Tamm Tauri
13 Vavilova Kaija
14 Veerme Leena
15 Vesselova Svetlana
16 Vlassova Jelena
2012
Loomakasvatuse eriala
1 Aasna Heli
2 Jürgens Herman
3 Kärner Ingrid
4 Kübar Sille
5 Lemmats Heiti
6 Luhter Kadri
7 Mark Elina
8 Opp Helerin
9 Raud Ats
10 Saarna Kerly
11 Zirnask Kadri
12 Teemant Imbi
13 Vigel Maarja
14 Väli Kristi
Kalakasvatuse eriala
1 Andresson Mai
2 Haugjärv Kerli
3 Kohv Silver
4 Kukk Karl
5 Müürsepp Karl
6 Pärnmets Ragnis
7 Samarüütel Robert
8 Vallsalu Taavi
Liha- ja piimatehnoloogia eriala
1 Arm Triinu
2 Haljaste Signe
3 Kesküla Kaimo
4 Koroljak Kristina
5 Kutšmei Nadežda
6 Leidtorp Reet
7 Oja Ruve
8 Pahhomova Arina
9 Pihlak Aaro
10 Põdersoo Kaido
11 Randma Mari-Liis
12 Raud Merilin
13 Raudsepp Mihkel
14 Reinbusch Märt
15 Roos Aili
16 Serdjuk Olga
17 Tamson Ragnar
18 Torga Taavi
19 Täht Kadi
2013
Loomakasvatussaaduste tootmise õppekava (396)
Loomakasvatuse eriala
1 Juht Heleni
2 Jüürman Kätlin
3 Karis Priit
4 Kivi Birgit
5 Kääramees Kristiina
6 Laur Kätlin
7 Lepik Anne
8 Luur Maria Liisa
9 Peterson Maria
10 Puusep Merje
11 Samsonova Lilja
12 Vahtramäe Hanna
13 Veelma Katrin
Kalakasvatuse eriala
1 Bork Sander
2 Heinla Laur
3 Kaljuve Heino
4 Niklus Urmas
5 Ristimäe Mihkel
Liha- ja piimatehnoloogia eriala
1 Drobinina Anastassia
2 Sadam Heili
Toiduainete tehnoloogia õppekava (100984)
1 Birk Maderiin
2 Ilves Kadri
3 Kaidma Kai
4 Kaljumäe Elina
5 Kartseva Irina
6 Karu Laura
7 Kask Kerli
8 Klokova Aleksandra
9 Kruus Kadi
10 Kungla Leanella
11 Kuusk Karis
12 Levit Jekaterina
13 Lindenberg Kristiina
14 Loorits Liina
15 Lutter Liis
16 Meitern Madli
17 Perm Anne
18 Pertelson Birgit
19 Seer Marju
20 Smirnova Svetlana
21 Teras Anumari
22 Tiitson Priit
23 Väljaots Märt
2014
Loomakasvatussaaduste tootmise õppekava (396)
Loomakasvatuse eriala
1 Graumann Mehis
2 Jagula Rennet
3 Kikas Arnold
4 Lepik Leiu
5 Leppiko Kristjan
6 Mäekivi Ingmar
7 Saare Anni
8 Satšenko Kristina
9 Sünter Kedy
10 Tõnuri Krista
11 Visamaa Triin
Kalakasvatuse eriala 
1 Kaasiksoo Keno
2 Parts Jaan
Liha- ja piimatehnoloogia eriala 
1 Alina Tihhon
Toiduainete tehnoloogia õppekava (100984)
1 Gnatjuk Anastasia
2 Irõškin Vjatšeslav
3 Kartau Martti
4 Klein Liisi
5 Kurdovskaja Alevtina
6 Kübarsepp Kirke
7 Lepman Edgar
8 Linnas Mai
9 Lääne Triin
10 Oks Edward
11 Ots Kristiina
12 Petrova Varvara
13 Piho Tarmo
14 Pikki Andreas
15 Pilv Uku
16 Raudnagel Helin
17 Raup Meelika
18 Ränk Diana
19 Saar Madli
20 Sosnitski Hardi
21 Teder Liis
22 Tihu Doris
23 Torp Jaanika
24 Umsar Kätliin
25 Valge Triinu
26 Värä Hannes
2015
Õppevava Loomakasvatus ja kalakasvatus (396)
Loomakasvatuse eriala
1 Alatalo Alvar
2 Härm Kristina
3 Jairus Tõnis
4 Jairus Piia
5 Järve Magnus
6 Konno Maris
7 Kore Kertu
8 Liblik Tõnis 
9 Luga Evely
10 Nikiforova Valeria
11 Pihlapuu Maris
12 Remmet Liisi
13 Sild Sigrid
14 Vahenurm Kairit
15 Viksi Innar
Kalakasvatuse eriala
1 Ahlberg Erik
2 Koort Piret 
3 Uib Kerli
Õppekava Toiduainete tehnoloogia (100984)
1 Arge Tauri
2 Davtjan Meri
3 Heidemann Annela
4 Kasesalu Anett
5 Kleemann Katrin
6 Liimand Silvia
7 Margens Kadi
8 Mironjuk Olesja
9 Nõmmiksaar Katrin
10 Peri Anna
11 Raimets Erki
12 Sild Sten
13 Sulu Mirek
14 Sutškova  Irina
15 Tamp Mirjam
16 Teetlok Katrin
17 Truu Liisa
2016
Õppevava Loomakasvatus ja kalakasvatus (396)
Loomakasvatuse eriala
1 Hirtentreu Heidi
2 Kupp Grete
3 Kurvits Eve
4 Post Lauri
5 Reinumägi Juula
6 Tänak Janar
Kalakasvatuse eriala
1 Ilves Marek
2 Rähheso Juuli
Õppekava "Toiduainete tehnoloogia (100984)"
1 Juks Marii-Heleen
2 Kalev Geidi-Gwendolen
3 Larin Mari-Liis
4 Meekler Gete
5 Mesipuu Rauno
6 Mälgand Liina
7 Nappa Anette
8 Ootsing Merili
9 Puronen Piia
10 Puusaag Laura
11 Raja Liina
12 Rünk Katrin
13 Saron Kaidi
14 Soop Anneli
15 Volmer Karin
16 Vungo Tiina
17 Õunap Aivi
2017
Õppekava "Loomakasvatus (396)"
1 Alviste Auli
2 Kiis Kärolin
3 Kukk Elis
4 Mitt Mariite
5 Morgunov Mikhail
6 Palm Piret
7 Raud Krista
8 Saartok Piret
9 Telve Liis
10 Vask Grete
11 Viidik Kaia
Õppekava "Toiduainete tehnoloogia (100984)"
1 Ernits Taavi
2 Kaev Kristi
3 Kesa Annika
4 Kevväi Edita
5 Konrad Merilin
6 Konsin Birgit
7 Lille Kärol
8 Lillo Janne
9 Lippur Henna
10 Lokk Kaisa
11 Nõmm Roosi
12 Roogsoo Agne
13 Saar Viivi
14 Sarap Anna-Maria
15 Sööt Heleri