Eestikeelne õpik „Loomakasvatus“

18:05 08.10.2012

Riikliku programmi „Eestikeelsete kõrgkooliõpikute koostamine ja väljaandmine“  rahalisel toel on ilmunud  eestikeelne õpik „Loomakasvatus“. Õpik on tõlge 2006. aastal Saksamaal ülikooliõpikute seerias ilmunud raamatust „Tierzucht“. Raamatus tutvustatakse loomakasvatuse põhialuseid. Õpikus on käsitletud kõikide looma- ja linnuliikide üldbioloogilisi, aretuslikke, pidamise, söötmise, tervise, saaduste tootmise ja kvaliteedi tähtsamaid aspekte.

Riikliku programmi „Eestikeelsete kõrgkooliõpikute koostamine ja väljaandmine“ rahalisel toel on ilmunud eestikeelne õpik „Loomakasvatus“. Õpik on tõlge 2006. aastal Saksamaal ülikooliõpikute seerias ilmunud raamatust „Tierzucht“. Raamatus tutvustatakse loomakasvatuse põhialuseid. Õpikus on käsitletud kõikide looma- ja linnuliikide üldbioloogilisi, aretuslikke, pidamise, söötmise, tervise, saaduste tootmise ja kvaliteedi tähtsamaid aspekte.

Õpiku tõlkis emeriitprofessor Olev Saveli.

Õpikut saab osta tööpäeviti 8-15.30 EMÜ VLI geneetikalaborist (Kreutzwaldi 46, 2. korrus).

Tutvu raamatu sisukorraga.

Lisainfo:
Haldja Viinalass
Prof., osakonnajuhataja
Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut
Kreutzwaldi 1
51014 Tartu