Stipendiumikonkurss

10:00 19.05.2011

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut kuulutab välja stipendiumikonkursi kahel erialal: „Väikeloomade meditsiini ja kirurgia eriala kliinilise täienduse stipendium” ja „Hobuste ja põllumajandusloomade meditsiini ja kirurgia eriala kliinilise täienduse stipendium”.

Stipendiumi eesmärgiks on pakkuda andekatele ja motiveeritud loomaarstidele võimalust kaasaegse veterinaarmeditsiinilise kogemuse omandamiseks EMÜ loomakliiniku baasil.
Stipendium määratakse kaheteistkümneks kuuks, kestusega 1. september 2011. a. kuni 31.august 2012. a., stipendiumi makstakse üks kord kuus ja stipendiumi suuruseks on 400.- eurot.
Avalduste ja teiste nõutud dokumentide laekumiste tähtaeg on 15. juuni 2011. a (NB! Muutunud.), stipendiumikomisjon teeb otsuse hiljemalt 22. juuni 2011.a.
Nõutav on eesti keele valdamine kõnes ja kirjas tasemel, mis on piisav klientidega suhtlemiseks erialastel teemadel.
Kandideerida võivad nii äsjased lõpetajad kui ka loomaarstid, kellel on juba varasem kliinilise töö kogemus. Kandidaat peab stipendiumi raames tegutsema asumisel omama kehtivat veterinaararsti tegevusluba. Kandidaat esitab hiljemalt tähtajaks:

1. vabas vormis avalduse;
  2. CV;
  3. motivatsioonikirja;
  4. ülikooli diplomi;
  5. akadeemilise õiendi kinnitatud koopia (võõrkeelsete dokumentide korral ka kinnitatud tõlge);
  6. kaks soovituskirja.

Dokumendid tuua aadressil: Kreutzwaldi 62, ruum 110 (sekretariaat), TARTU.

Täpsem informatsioon statuutide kohta aadressil http://vl.emu.ee/oppeinfo/stipendiumid/