Teadmiste- ja tehnoloogiapäeva Terve loom ja tervislik toit

13:47 09.03.2010

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatusinstituut kutsub Sind sellel aastal kahepäevasele, 8.-9. aprillil 2010. a toimuvale Teadmiste- ja tehnoloogiapäevale teemal Terve loom ja tervislik toit!

Teadmiste ja tehnoloogiapäev sisaldab ettekandeid ja arutelusid piima- ja lihatootmise, looma tervise, toidutehnoloogia ja –hügieeni teemadel. Mikromeiereis toimub piimatehnoloogia töötuba. Meie külaliste hulgas on Euroopa Parlamendi majandus– ja rahanduskomisjoni liige Ivari Padar, kes räägib Euroopa Liidu põllumajanduspoliitika suundadest järgnevatel aastatel.

Lisaks suulistele ettekannete kuulamisele saab lõuna- ja kohvipauside ajal tutvuda ligi 20 posterettekandega. Osalejad saavad ka värskelt ilmunud EMÜ veterinaarmeditsiini ja loomakasvatusinstituudi teadustööde kogumiku Terve loom ja tervislik toit.

Üritus toimub Eesti Maaülikooli peahoone aulas Kreutzwaldi 1a, Tartu.

Info ja registreerimine
Evelin Espenberg
Telefon: +372 740 4095
E-mail: evelin@lapub.ee

Teadmiste- ja tehnoloogiapäeval osalemine on tasuta.

Kava PDF formaadis (3470 KB)

Kohtumiseni aprillis!

Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi nimel,
Toomas Tiirats