Administratsioon

Direktor Toomas Tiirats Toomas Tiirats
direktor, lektor, mag (vet-med)
731 3705, 518 2064, toomas.tiirats@emu.ee 
CV ETISes
Direktori asetäitja õppe alal Einar Orgmets Einar Orgmets 
direktori asetäitja õppe alal, dr (pm), 731 3441, einar.orgmets@emu.ee
CV ETISes
Peaspetsialist Külli Kõrgessaar Külli Kõrgesaar
peaspetsialist, 506 1732, kylli.korgesaar@emu.ee
Õppekorraldus Piret Aus

Piret Aus
Vanemspetsialist, 731 3442, piret.aus@emu.ee

  Kersti Haidak

Kersti Haidak
Spetsialist, 731 3341, kersti.haidak@emu.ee

Juhiabi Kairi Marjapuu

Kairi Marjapuu
731 3707, kairi.marjapuu@emu.ee

Sekretär Malle Pabstel Malle Pabstel
731 3706, malle.pabstel@emu.ee
Tõlk-toimetaja Liisa Hansson Liisa Hansson
506 4533, liisa.hansson@emu.ee
Aadress:   Kreutzwaldi 62, 51014 Tartu
Telefon   731 3706, 731 3707
Faks   731 3706
E-post   vl@emu.ee