Terve loom ja tervislik toit 2021

Algus: 03.03.2021 00:00
Lõpp: 04.03.2021 00:00

https://terveloomjatervisliktoit.ee/

Ootame teid taas konverentsile Terve loom ja tervislik toit, kus EMÜ veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi teadlased tutvustavad viimaseid teadustulemusi ja arutlevad koos teiega tulevikusuundade üle.
Seekordne „Terve loom ja tervislik toit“ toimub virtuaalkonverentsina. Ettekanded on kahe päeva jooksul jälgitavad otseülekandena interneti vahendusel. Registreerunud kasutajatel on ka konverentsi videosalvestuse järelvaatamise võimalus. Meie eesmärgiks on praegustel keerulistel aegadel tuua konverents teieni võimalikult terviklikuna. Seetõttu esitleme virtuaalselt ka posterettekandeid, valime üheskoos välja parimad neist. Sarnaselt varasemate aastatega, on võimalik läbi veebirakenduse esitada ettekandjale jooksvalt küsimusi. Oleme kohandanud konverentsipäevade ajakava nii, et vaatajal oma arvuti taga oleks hea neid jälgida. Virtuaalkonverentsi veebikeskkond on lihtne ja kergesti kasutatav.
Sarnaselt varasemate aastatega, ootab ees kaks päeva põnevaid loenguid toiduteadusest ja loomakasvatusest, sisukaid küsimusi ja arutelusid.
Marko Kass, PhD
Korraldustoimkonna juht

Registreeri siin!

Konverentsi kodulehel on leitav kogu vajalik info toimumise aja, programmi ning registreerumise kohta.

Tutvun programmiga