Nõukogu

Alates 01.09.2019 on nõukogu koosseis järgmine:

1. Ametikohast tulenevalt:

1.1. Toomas Tiirats – direktor

2. Nõukogu instituudipoolsed liikmed:

2.1. Mati Roasto – professor, nõukogu esimees
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020;
2.2 Helena Andreson – dotsent
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020;
2.3. Riho Gross – professor
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020;
2.4. Piret Kalmus – dotsent
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020;
2.5. Ragnar Leming – dotsent
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020;
2.6. Andres Valdmann – professor
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020;
2.7. Haldja Viinalass – professor
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020;
2.8. Arvo Viltrop – professor
volituste periood 01.01.2018–31.12.2020.

3. Üliõpilaskonna esindajad:

3.1. Liisa Kirss – veterinaarmeditsiini õppekava, 
volituste periood 01.09.2019–31.08.2020;
3.2. Vidri Mägiste – veterinaarmeditsiini õppekava, 
volituste periood 01.09.2019–31.08.2020; 
3.3. Dagni-Alice Viidu - veterinaarmeditsiini ja toiduteaduse doktoriõppekava, 
volituste periood 01.09.2019–31.08.2020. 

4. Direktori määratud välisliikmed:

4.1. Kaivo Ilves – Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli AS juhatuse liige;
4.2. Ülle Jaakma – Eesti Maaülikooli teadusprorektor;
4.3. Kristi Praakle – Eesti Loomaarstide Ühingu liige.