Uudised

I õppeaasta dokorantide konverents

Mul on hea meel teid informeerida, et sellel aastal saavad olema doktorantide ettekanded teises formaadis. Võime nimetada seda konverentsi formaadiks. Formaadi muutusega loodame, et kuulama tuleb rohkem akadeemilist personali ja osalemine ettekannete järgses diskussioonis on aktiivsem. Konverentsid toimuvad kolmes osas. Esimesel konverentsil järgmisel reedel esinevad kõik meie I õppeaasta doktorandid. Järgneval kahel konverentsil, mis saavad toimuma jaanuaris (üks päev kuu alguses ja teine lõpus) esinevad ettekannetega kõik vanemate aastate doktorandid. Iga kahe nädala taguseid ettekannete pärastlõunaid enam toimuma ei saa. Detailsem info esimese konverentsi kohta on allpool. Ootame aktiivset kuulamist.

Selle õppeaasta esimene Veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi doktorantide konverents toimub 18. novembril algusega kell 10:15.
Esinevad  I õppeaasta doktorandid
HEIKI JAANUSKA (algus kell 10:15)
"Euroopa säga (Silurus glanis L.) kui perspektiivse uue kalakasvatusobjekti  kunstliku paljundamise ja kasvatamise tehnoloogia välja töötamine Eestis."

ANRI AINO ELISA TIMONEN (algus kell 10:45)
Mycoplasma bovis'e põhjustatud udaranakkuste levimus ja riskitegurid Eesti piimaveisekarjades.“

ALEKSANDR DEDJULJA (algus kell 11:15)
"Metitsillinresistentsed stafülokokid koertel: levimus, antimikroobne resistentsus ning riskitegurid Eestis".

ELISABETH DORBEK-KOLIN (algus kell 11:45
„Ainuraksete parasiitide infektsiooni mõju vastsündinud vasikate ja tallede soolestiku mikrobioota arengule ning nende mõju vastsündinute immuunsüsteemile.“

MERLE VALDMANN (algus kell 12:15)
„Piimalehmade emakapõletike tsütodiagnostika – tsütoloogilise endometriidi riskitegurid, prognostilised markerid ja mõju sigivusele.“

Konverents toimub Zoomeedikumis Kreutzwaldi 62 ruumis A-110.

Teate edastas
Kalle Kask