Administratsioon

Direktor Toomas Tiirats Toomas Tiirats
direktor, lektor, mag (vet-med)
731 3705, 518 2064, toomas.tiirats@emu.ee 
CV ETISes
Direktori asetäitja õppe alal Einar Orgmets Einar Orgmets 
direktori asetäitja õppe alal, lektor, dr (pm),
731 3441, einar.orgmets@emu.ee
CV ETISes
Direktori asetäitja teaduse alal Riho Gross Riho Gross
direktori asetäitja teaduse alal, professor, knd (pm)
731 3489, 513 7139, riho.gross@emu.ee
CV in ETIS
Peaspetsialist Külli Kõrgessaar Külli Kõrgesaar
peaspetsialist
731 3020, 506 1732, kylli.korgesaar@emu.ee
Õppekorraldus Piret Aus

Piret Aus
vanemspetsialist õppe alal
731 3442, piret.aus@emu.ee

Juhiabi Kairi Marjapuu

Kairi Marjapuu
juhiabi
731 3707, kairi.marjapuu@emu.ee

Tõlk-toimetaja Liisa Hansson Liisa Hansson
tõlk-toimetaja
506 4533, liisa.hansson@emu.ee
Aadress:   Kreutzwaldi 62, 51006 Tartu
Telefon   731 3706, 731 3707
Faks   731 3706
E-post   vl@emu.ee